Святкове богослужіння “Новий початок”

10 березня відбулося святкове богослужіння під назвою «Новий початок» з чудовою концертною програмою, надихаючим словом від регіонального пастора церков «Перемога» Віталія Осипчука та молитвою за зцілення.

  

    

У концертній програмі взяли участь двократні чемпіони Європи зі степу  степ шоу-балет «Нарнія».

  

Виконавиця перлин світової класики Генделя та Баха у вокальному жанрі Ольга Крамаренко розповіла про свій «новий початок» з Богом, Який зцілив її в дитинстві, наділив талантом і дав можливість представляти Україну на міжнародному рівні і служити іншим людям своїм даром.

   

Співачка і виконавиця пісень Тетяна Полєтаєва поділилася своїм особистим досвідом, що з Богом завжди можна почати знову, з Богом можуть ожити сподівання, надії і виконатися мрії.

  

Регіональний пастор церков «Перемога» Віталій Осипчук ділився натхненним словом про віру та вибір. На прикладі Вартимея ( Евангеліє від Марка 10:46-52), який із-зі сліпоти не міг бачити Ісуса, але повірив слову про нього, прийняв  зцілення і спасіння, надихав і нас вірити в Ісуса, якого ми не можемо бачити, але про якого говорить нам Біблія, прийняти спасіння і прийняти зцілення від хвороб.

     

В кінці служіння кожен бажаючий міг примиритися з Богом в молитві, попросити прощення за гріхи і подякувати Богу за Його любов.

На богослужінні Бог творив чудеса зцілення сердець та тіл від хвороб: зцілення від болю у спині, ногах, відновлення відносин з Богом.

   

Вся Слава Господу Ісусу Христу!

Подяка всім служителям  церкви «Перемога» за молитви, участь і сіяння!