Служіння для жінок і дівчат

 

Служіння для жінок і дівчат

«Сила та пишність одежа її, і сміється вона до прийдешнього дня»
Книга Приповістей Соломонових 31:25

Дружина, мама, донька – так багато соціальних ролей у жінки, так багато завдань і місій. Від неї залежить затишок у домі, щастя дітей, впевненість у собі чоловіка та багато іншого. Щоб дарувати щастя іншим, надихати й допомагати ближнім, потрібно бути в першу чергу щасливою, впевненою і сильною жінкою. А це можливо у повноті лише тоді, коли Бог є господарем життя.

Саме в цьому й полягає ціль служіння – познайомити жінок з Господом Ісусом Христом, допомогти розкрити внутрішній потенціал і таланти, вкладені Богом, навчити з Божою мудрістю будувати затишок у сім’ї, берегти любов, знайти та виконати своє призначення від в житті.

Жіноче служіння працює в кількох напрямках:

  •  Вечірня домашня група і молитва – місце, де в домашній невимушеній атмосфері відбувається навчання Слова Божого, спілкування й молитва за особисті потреби.
  • Жіночий Християнський клуб «Ти прекрасна». Тут проходять зустрічі для жінок і дівчат Львова на цікаві теми. Спікери – спеціалісти з різних сфер життя – проводять семінари й тренінги, майстер-класи, діляться досвідом, надихають мріяти та розвиватися.
  • «Сніданок для коліжанок» – це щомісячна ранкова зустріч у кафе для знайомства, приємного спілкування, відпочинку, підтримки й генерування ідей. На тематичних сніданках часто бувають спеціально запрошені гості, які діляться своїм особистим свідченням, тут обговорюються важливі для дівчат і жінок питання.

Кожен напрямок служіння для жінок спрямований на те, щоб проповідувати Євангеліє жінкам і допомагати їм духовно рости, підготувати себе до шлюбу, бути мудрою дружиною й мамою, розкрити потенціал, вкладений в них Богом, бути щасливою.