Планета Дітей

 

Недільна школа «Планета Дітей»

«Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї»
Книга Приповістей 22:6

Недільна школа «Планета Дітей» – це місце, де діти себе почувають прийнятими, цінними і особливими. Тут проходять цікаві зустрічі, захоплюючі ігри, нові знайомства, повчальні біблійні уроки.

Дитинство – це важливий період в житті людини, адже саме в дитинстві формується світогляд, закладаються життєво важливі принципи й цінності.

Найголовніша ціль програм недільної школи – на основі Слова Божого навчати дітей бути добрими, наполегливими, щедрими, милосердними, слухняними батькам і Богу, вміти дружити.

Недільна школа «Планета дітей» діє в кількох напрямках:

  • Заняття для вивчення Біблії. Такі заняття проходять щонеділі з 12.00 до 13.00.
    Тут діти у цікавій формі вивчають Слово Боже. Занурюються в безліч захоплюючих дивовижних історій. Вчаться пізнавати Бога, молитися. Ціль таких занять – познайомити дітей з Ісусом Христом, навчити будувати особисті відносини з Богом, навчити служити Йому і людям, жити по Слову Божому.
  • Великі святкові зустрічі, присвячені початку навчального року, Різдву і святу Пасхи. На цих заходах проходить цікава програма: захоплююче театралізоване дійство, виступи танцювальних колективів і, звичайно ж, діти отримують солодкі подарунки. Обов’язковою частиною таких зустрічей – є вистава, в якій розкривається істинне значення свята Різдва та Пасхи. А на прикладах головних героїв діти навчаються бути добрими, наполегливими, дружелюбними, слухняними батькам. Такі програми розраховані на велику кількість дітей, тому кожен бажаючий може завітати на святкові зустрічі.
  • Відвідування інтернатів та спеціалізованих установ для дітей. Діти в таких закладах з особливою радістю зустрічають команду «Планети Д» і з нетерпінням чекають цікавих вистав та подарунків. Ми щиро віримо, що незабаром зможемо частіше приїжджати до них в гості.

Ще так багато дітей у дитячих будинках, інтернатах, лікарнях, потребують уваги, любові й молитви, так багато ще не познайомилися з Ісусом…

Ми хочемо охопити якомога більше маленьких душ, тому запрошуємо і Вас до такої важливої справи.

Якщо Ви маєте бажання стати членом команди «Планета Дітей», підтримувати молитвою, своїми талантами, матеріалами чи фінансами, з радістю приймемо Вашу допомогу.

Адже разом можемо зробити набагато більше.

Бажаєте стати членом команди «Планета Дітей» або інших служінь церкви?

Зв`язатися з нами